“Суспільства Мудрості” чи “Глобальне Перезавантаження”? » СИСТЕМА+


“… За останні 60 років (“крапка” на історичній “лінійці” планети) живі істоти, люди - вперше у відомій нам історії  створили засоби, які спроможні знищити Землю. Багато важливих процесів явно перейшли на ділянку стрімкого експоненційного зростання.
       Чи встигне людство в умовах бурхливо зростаючого науково-технічного прогресу та глобальних й часткових протиріч перейти з рівня розвитку Суспільств знань (Knowledge Societies) на рівень Суспільств мудрості (Wisdom Societies) або ж наступить термоядерна чи інша планетарна катастрофа і викликане цим Глобальне  Перезавантаження (Global Restart)? Адже є окремі люди, їх групи й організації, які можуть допускати таку можливість і мати доступ до засобів глобального руйнування. На відміну від часів Герострата, рівень руйнувань може перевищити можливості людства щодо ліквідації їх наслідків.

Виникає питання: як в умовах безперервно наростаючого науково-технічного прогресу і збереження протиріч не допустити Глобальне планетарне перезавантаження (Global restart)?… Правильні дії у відповідь на це питання  особливо актуальні у сфері національної безпеки і оборони…”

 “В Україні потрібно скорочувати не Збройні Сили, а тих хто їх скорочує, тому що не може забезпечити фінансування”

 
Цитати з сайту Business Intelligenece+KMS, сторінка Army Business Intelligence +, 15.12.2011 р.

Коментарі