Про SiteLabs "СИСТЕМА+"
Позначення орієнтовного переліку технологій, які вивчаються у SiteLabs Система+У дослідній системі підтримки навчання "Система+" створена підсистема навчально-наукових віртуальних лабораторій SiteLabs з розробки і дослідження екосистем сайтів методами системної і програмної інженерії – у рамках навчальних занять.


Система навчально-наукових віртуальних лабораторій SiteLabs складається з двох незалежних систем:

1. SiteLabs DSS-BI – система web-лабораторій у домені dss-bi.com.ua. Термін DSS-BI походить від DSS/BI (Decision Support System / Business Intelligence) – система підтримки прийняття рішень на основі Business Intelligence.

2. SiteLabs SLS – система web-лабораторій у домені sls.name. Термін SLS – це скорочення від SiteLabS.

Студенти мають можливість за допомогою викладача отримати знання, уміння і навички (виробити компетенції) системного створення і розвитку сайтів і зв`язаних систем різного призначення. Є можливість використання для творчої роботи CMS Wordpres, Joomla, Drupal, а також OpenCart, PrestaShop, osCommerce та близько 200 інших скриптів.

SiteLabs отримує підтримку від провідної компанії UAhosting, яка пропонує хостинг в Україні та в Німеччині, реєстрацію доменів та ряд додаткових послуг. Тарифи UAhosting на php mysql хостинг є одними з найнижчих в мережі, що робить послуги UAhosting не дорогим задоволенням, а доступним засобом поширення інформації мережею Інтернет та вивчення студентами відповідних технологій.

Розробка сайтів – це теж “ігри”, які мають початок і не мають закінчення…
Деякі лабораторії захищені паролем. Багаторазове введення неправильного паролю може привести до блокування Вашої IP-адреси та ін.
SiteLab 1 SiteLab 3 SiteLab 4 SiteLab 5
SiteLab 6 SiteLab 7 SiteLab 10 SiteLab 11
SiteLab 12 SiteLab 14 SiteLab 15 SiteLab 16
SiteLab 17 SiteLab 18 SiteLab 19 SiteLab 20
SiteLab 22 SiteLab 23
SiteLabs SLS

SiteLabs SLS знаходиться у процесі розробки.

Про SiteLabs СИСТЕМА+

Коментарі