Перейти до основного вмісту

Про SiteLabs "СИСТЕМА+"




Позначення орієнтовного переліку технологій, які вивчаються у SiteLabs Система+



У дослідній системі підтримки навчання "Система+" створена підсистема навчально-наукових віртуальних лабораторій SiteLabs з розробки і дослідження екосистем сайтів методами системної і програмної інженерії – у рамках навчальних занять.


Система навчально-наукових віртуальних лабораторій SiteLabs складається з двох незалежних систем:

1. SiteLabs DSS-BI – система web-лабораторій у домені dss-bi.com.ua. Термін DSS-BI походить від DSS/BI (Decision Support System / Business Intelligence) – система підтримки прийняття рішень на основі Business Intelligence.

2. SiteLabs SLS – система web-лабораторій у домені sls.name. Термін SLS – це скорочення від SiteLabS.

Студенти мають можливість за допомогою викладача отримати знання, уміння і навички (виробити компетенції) системного створення і розвитку сайтів і зв`язаних систем різного призначення. Є можливість використання для творчої роботи CMS Wordpres, Joomla, Drupal, а також OpenCart, PrestaShop, osCommerce та близько 200 інших скриптів.

SiteLabs отримує підтримку від провідної компанії UAhosting, яка пропонує хостинг в Україні та в Німеччині, реєстрацію доменів та ряд додаткових послуг. Тарифи UAhosting на php mysql хостинг є одними з найнижчих в мережі, що робить послуги UAhosting не дорогим задоволенням, а доступним засобом поширення інформації мережею Інтернет та вивчення студентами відповідних технологій.

Розробка сайтів – це теж “ігри”, які мають початок і не мають закінчення…
Деякі лабораторії захищені паролем. Багаторазове введення неправильного паролю може привести до блокування Вашої IP-адреси та ін.
SiteLab 1 SiteLab 3 SiteLab 4 SiteLab 5
SiteLab 6 SiteLab 7 SiteLab 10 SiteLab 11
SiteLab 12 SiteLab 14 SiteLab 15 SiteLab 16
SiteLab 17 SiteLab 18 SiteLab 19 SiteLab 20
SiteLab 22 SiteLab 23
SiteLabs SLS

SiteLabs SLS знаходиться у процесі розробки.

Про SiteLabs СИСТЕМА+

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

OSINT (Розвідка відкритих джерел) в екосистемі зв`язаних термінів

OSINT - Open Sourse Intelligence Цей ескіз статті, за винятком інформації про "російсько-українську війну" (гібридну воєнну агресію РФ проти України з 2013 року) початково написаний як фрагмент повної статті про OSINT у січні 2019 року у зв`язку із тим, що раніше створена сторінка про OSINT у Вікіпедії базувалася на джерелах російського походження, хоча сам термін і технологія мають англомовне походження. Ймовірно, даний текст і  джерела у Вікіпедії буде змінено і викривлено,  як і по багатьом іншим інформаційним hi-tech.  Далі визначення OSINT, синтезоване на основі англомовних джерел і власних досліджень:  Розвідка відкритих джерел (англ. Open source intelligence, OSINT) — концепція,  методологія і  технологія   добування з відкритих джерел  військової, політичної, економічної та іншої безпекової інформації  і використання її  для підтримки прийняття рішень у сфері національної оборони і безпеки. Добування інформації здійсню...

Принципи ведення мережево-центричної війни (network-centric warfare)

У 2012...2013 роках на сайті студентських навчально-наукових публікацій  "Система+" були викладені одні з піонерських в Україні статей про особливості концепції Network Centric Warfare ("Мережево-центричні бойові дії" або неточно "Мережево-центрична війна") -    на основі  Joint Vision 2020 ("Спільне Бачення 2020"  та інших англомовних (в основному США) публікацій, які були опрацьовані раніше автором цієї статті. У Системі+  також активно обговорювалися на навчально-наукових семінарах особливості застосування цивільних додатків концепції Network Centric System (Мережево-центричних систем управління) у цивільних системах управління, для прикладу: мережецентричні операційні системи; мережецентричні міжнародні торговельні,  фінансові і виробничі мережі; мережецентрична система  управління залізничним рухом в РФ; ін. Не дивлячись на вказане, аналіз українських публікацій у цей час показує, що тема  Network Centric Wa...

Виключна економічна зона України - використання безпілотників згідно міжнародного права

Карта напрямків російської агресії у Чорному морі і у Азовському морі на фоні виключних (морських) економічних зон Виключна економічна зона (Exlusive Economic Zone) це морська зона (maritime zones), до 200 морських миль, де прибережна держава має суверенне право на використання природних ресурсів і ведення економічної діяльності - з гідно з Конвенцією ООН з морського права [1-6] .  Визначені також Територіальне море ( Territorial sea ), Прилегла зона ( Contiguous zone ), Міжнародні води ( International waters ), континентальний шельф ( Continental shelf ), ін. - див. схему нижче. Schematic map of maritime zones, Wiki. Якщо між узбережжями держав менше 400 морських миль, то межі ВЕЗ встановлюються як «серединна  лінія» -  у Чорному морі це  приблизно 84 морських милі (~140 км) від узбережжя України до Туреччини. Чорноморський флот ЗС РФ нахабно влаштовує військові морські навчання у ВЕЗ Туреччини, не кажучи про окуповані морські зони України і Грузії. Між Росією і Тур...