Хто повинен використовувати засоби Business Intelligence (Business Intelligence + KMS) ?

Користувачами засобів Business Intelligence, точніше Business Intelligence + KMS (Knowledge Management System) повинні бути фахівці зі структур, що підпорядковані посадовим особам, подібним до: CEO (Chief ExecutiveOfficer); COO (Chief Operating Officer); CFO (Chief Financial Officer); CAO (Chief AnalyticsOfficer); CIO (Chief Information Officer), СТО (Chief Technical/Technology Officer, CDO (Chief Data Officer), CKO (Chief Knowledge Officer); CLO (Chief Learning Officer);CCO (ChiefCompliance Officer); CSO (Chief Security Officer); СМО (Chief Marketing Office), ін.
керівництво організації CEO, CIO, COO, CFO, CAO.CTO,CMO,COO

Реалізація не тривіальних процесів автоматизації інформаційно-аналітичної підтримки прийняття рішень на основі використання Business Intelligence + KMS потребує не тривіальних форм їх розробки, впровадження, використання, обслуговування, розвитку і підготовки персоналу. Необхідно здійснити деякий реінжиніринг узагальненого алгоритму підготовки прийняття рішення керівниками всіх рівнів.

Ускладнення роботи, зв'язане з реалізацією Business Intelligence + KMS є необхідною платою за підвищення ефективності діяльності. Ті, хто швидше за інших розуміють і реалізують це у своїй діяльності, отримують переваги і перемагають у конкурентних змаганнях у різних проблемних областях роботи і на різних ієрархічних рівнях. Так завжди було, є і буде з новими технологіями.


Army Business Intelligence
Коментарі