Про Business Intelligence + KMS (Knowlege Management System)

Організації, у яких прийняття рішень засноване на аналізі значних обсягів інформації, для виживання і розвитку у високо конкурентних середовищах повинні реалізувати корпоративні концепції Business Intelligence + KMS на основі Business Intelligence 2.0 (Business Intelligence 3.0/Cloud Computing) та Knowledge Management System (KMS).

Якщо організація не має вчених, керівників, аналітиків та ІТ-працівників, які орієнтуються у сфері Business Intelligence + KMS, то в ній навіть не зрозуміють причини програшів у високо конкурентних середовищах у різних сферах. Адже відповідні концепції, технології і засоби є складними для вивчення і реалізації, тому їх важлива роль часто відома лише вузькому складу спеціалістів. 

З іншої сторони, безконтрольне використання відповідних засобів несе життєву загрозу організації, тому що може дати несанкціонований доступ до семантично нетривіальних знань про її діяльність.

Більше: сторінка http://dss-bi.com.ua/index.files/BI_Manager.htm сайту Business Intelligence+KMS (Knowledge Management System)
Також додаткові відомості на моїх сайтах Система+, Нотатки про Business Intelligence+, SiteLabs SLS (sls.name), у каналі Google+ Krukovsky IgorКоментарі