Веб-магазин - часткові репліки, зауваження і поради

Це швидка стаття-нагадування без комерційного інтересу з деякими репліками і зауваженнями-порадами щодо розробки й удосконалення часткового веб магазину https://www.lmvcompany.com , у якому працює наш випускник. Стаття складена на основі коментаря до реклами товару. Такі проблемні питання повинен вирішувати кожен розробник веб-магазину та його веб-маркетолог. Про це повинні знати всі працівники веб-магазину - у більшій чи меншій мірі залежно від займаної посади. Стаття не є повною, необхідно багато чого додавати, про що знають успішні студенти з навчальних дисциплін Веб-технології, АСУ спеціального призначення, СППР (DSS), Теорія систем і системний аналіз.
Я багато років користуюсь подібною кофеваркою на дві чашки (з насипною кавою)

... Ви підключили і дивитесь Google Analytics, Google search console та інші засоби до свого сайту-магазину?

Ви використовуєте аналітичні засоби на хостингу, де розміщений сайт і аналізуєте лог-файл на хостингу?

Ви використовуєте на сайті засіб попередження адміна про спроби підбору паролю? До нашого сайту "Система+" іноді здійснюється більше ніж 1000 спроб підбору паролів за один вечір-ніч...

Ви використовуєте Google Adwords для реклами сайту (для такого сайту - обов`язково)?

Ви використовуєте (?) Google AdSense для заробляння на рекламі? Орієнтир - 10 центів на 1000 відвідувачах підтверджених у AdSense, трохи гальмує та може спотворювати інтерфейс скачком після розгортання реклами ...

Ви тестуєте сайт на різних мобільних телефонах і планшетах у різних мережах? Помітна кількість відвідувачів приходить з мобільних пристроїв і якщо сайт не адаптований до них, то Гугл опускає його в рейтингу пошукової видачі - було попередження кілька років назад!!!!!

У Вас хтось веде приєднані до сайту канали у найбільш популярних для цільової аудиторії соцмережах і повідомляє друзів про сайт у своїх соцмережах? Гуггл кілька років тому почав вказувати, що без соцмереж і друзів нереально вивести сайт у пошукову видачу...

На вашому сайті є тематичний блог?

Раджу Вам обов`язково глянути на спрощені і наочні схеми екосистем веб-сайтів у моїх коротких статтях на BI & DSS та на сайті "Система+".
Екосистема сайту (україномовна) - спрощений варіант зі статті Екосистема вебсайта 


Екосистема сайту - спрощений варіант зі статті Екосистема вебсайта у широкому і вузькому сенсі

ЗАУВАЖЕННЯ:

Інтерфейс діючого прототипу сайту навіть при масштабі 80% не поміщається на екраніі монітору.

Домен сайту англомовний *com, проте мова на сайті змішана російсько-українська.

Довго завантажуються сторінки і їх семантична структура не сама ефективна.

Найдешевший шуруповерт коштує на сайті від ... грн, проте скрізь давно висить реклама про продаж кращого - за ... грн у популярній мережі магазинів по місту.

Рекомендую іноді переглядати наш сайт "Система+" та зв`язані ресурси:

http://dss-bi.com.ua/

Мій новий авторський блог BI & DSS (Business Intelligence & Decision Support System)

https://dss-bi.blogspot.com/?view=magazine

Щиро бажаю всім успіхів і радості у бізнесі та у всіх інших сферах життя! Завжди готовий допомогти у міру сил.


Дивіться також:

Екосистема вебсайта у широкому і вузькому сенсі (англомовна схема екосистеми веб-сайту)Екосистема вебсайта (україномовна схема екосистеми веб-сайту - спрощена порівняно з англомовною)

Коментарі