Система+ посміхається (кластер зображень)

Фрагмент зображення пошукової видачі Google 2018 року, який відображає виконавців  лабораторної роботи  з веб-технологій у SiteLabs Система+ у 2013 році. 

Задачами лабораторної роботи у SiteLabs Система+ у 2013 році були такі: 1) розробка  сайту на CMS WordPress з кількома публікаціями; розробка і приєднання до сайту базових соцмереж; приєднання до сайту і використання аналітичних засобів кількох типів від кількох базових вендорів; початковий аналіз і просування у веб розробленої екосистеми згідно керівництва Google для веб-майстрів.  У 2014 році я розширив задачі лабораторних робіт 
у  Система+ SiteLabs. Додані практичні завдання розробки й порівняння аналогічних сайтів на CMS WordPress і на Joomla! (Drupal чи ін.), а також додане завдання розробки веб-магазину з тестовим набором товарів і з`єднання його з розробленим тематичним блогом на обраній CMS. 

Показане тут зображення з кластером розробників 2013 року  свідчить, що до 2018 року пошукові алгоритми Google продовжують формувати, уточнювати й видавати кластер розробників Системи+, який особливо цікавий для тих хто знає особливості SiteLabs.  Видача даного кластеру  демонструє тривалий ефект правильно виконаного сайту на WordPress, навіть якщо це дуже простий сайт, з використанням лише безкоштовних плагінів. 

Зрозуміло, що головною причиною формування й видачі цього кластеру є розміщення його розробників на сторінці "Про сайт" однієї з SiteLabs. Ймовірно, асесори згрупували ці фото також по їх щирій позитивній аурі, яка випромінюється учасниками даного кластеру. Крім цього, здається, що Google також часто видає фото симпатичних дівчат, які зв`язані з темою  пошукової видачі.  

Очевидно, що пошукові алгоритми Google у теперішній час стали пошуково-дослідним  Мережевим Штучним Інтелектом (Network Arificial Intellect  Research & Development - NAI R&D), функції якого обмежені наданими первинними данними. Радує те, що у Google помітні позитивні налаштування. 

Також видно, що Google  й інші пошукові системи вже функціонально розвинулися до 
Мережевих Ергатичних Організмів (NEO - Network Ergatic Organizm).

Отже вказані тут особливості кластеризації у пошуковій видачі Google доцільно враховувати при просуванні екосистем веб-сайтів у веб-полі. Бажаю успіхів і радості у всіх сферах життя на все життя :) 

Читайте також обов`язково: 
Памятка про маркетинг у пошукових системах і пошукову оптимізацію (SEM,SEO,SEA,SMO,SMM). 

Також можна прочитати:
Про SiteLabs (http://dss-bi.com.ua/System/sitelabs/)

Коментарі