Перейти до основного вмісту

Система+ посміхається (кластер зображень)

Фрагмент зображення пошукової видачі Google 2018 року, який відображає виконавців  лабораторної роботи  з веб-технологій у SiteLabs Система+ у 2013 році. 


Задачами лабораторної роботи у SiteLabs Система+ у 2013 році були такі: 

  • розробка  сайту на CMS WordPress з кількома публікаціями; 
  • розробка і приєднання до сайту базових соцмереж; 
  • приєднання до сайту і використання аналітичних засобів кількох типів від кількох базових вендорів; 
  • початковий аналіз і просування у веб розробленої екосистеми згідно керівництва Google для веб-майстрів.  
У 2014 році я розширив задачі лабораторних робіт у  Система+ SiteLabs: 
  • додані практичні завдання розробки й порівняння аналогічних сайтів на CMS WordPress і на Joomla! (Drupal чи ін.); 
  • додане завдання розробки веб-магазину з тестовим набором товарів і з`єднання його з розробленим тематичним блогом на обраній CMS. 

Показане тут зображення з кластером розробників 2013 року  одного з кількох десятків сайтів свідчить, що до 2018 року пошукові алгоритми Google продовжують формувати, уточнювати й видавати кластер розробників Системи+, який особливо цікавий для тих хто знає особливості SiteLabs.  Видача даного кластеру  демонструє тривалий ефект правильно виконаного сайту на WordPress, навіть якщо це дуже простий сайт, з використанням лише безкоштовних плагінів. 
Зрозуміло, що головною причиною формування й видачі цього кластеру є розміщення його розробників на сторінці "Про сайт" однієї з SiteLabs. 
Ймовірно, асесори пошукової системи Google згрупували ці фото також по їх щирій позитивній аурі, яка випромінюється учасниками даного кластеру. Крім цього, здається, що Google також часто видає фото симпатичних дівчат, які зв`язані з темою  пошукової видачі.  
Очевидно, що пошукові алгоритми Google у теперішній час стали пошуково-дослідним  Мережевим Штучним Інтелектом (Network Arificial Intellect  Research & Development - NAI R&D), функції якого обмежені наданими первинними даними. Радує те, що у Google помітні позитивні налаштування. 
Також видно, що Google  й інші ghjdslys пошукові системи e web вже функціонально розвинулися до 
Мережевих Ергатичних Організмів (NEO - Network Ergatic Organizm).
Зазначу, що показані тут особливості кластеризації у пошуковій видачі Google доцільно враховувати при просуванні екосистем веб-сайтів у веб-полі. Бажаю успіхів і радості у всіх сферах життя на все життя :) 
Читайте також обов`язково: 
Памятка про маркетинг у пошукових системах і пошукову оптимізацію (SEM,SEO,SEA,SMO,SMM). 
Також можна прочитати:
Про SiteLabs (http://dss-bi.com.ua/System/sitelabs/)

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

OSINT (Розвідка відкритих джерел) в екосистемі зв`язаних термінів

OSINT - Open Sourse Intelligence Цей ескіз статті, за винятком інформації про "російсько-українську війну" (гібридну воєнну агресію РФ проти України з 2013 року) початково написаний як фрагмент повної статті про OSINT у січні 2019 року у зв`язку із тим, що раніше створена сторінка про OSINT у Вікіпедії базувалася на джерелах російського походження, хоча сам термін і технологія мають англомовне походження. Ймовірно, даний текст і  джерела у Вікіпедії буде змінено і викривлено,  як і по багатьом іншим інформаційним hi-tech.  Далі визначення OSINT, синтезоване на основі англомовних джерел і власних досліджень:  Розвідка відкритих джерел (англ. Open source intelligence, OSINT) — концепція,  методологія і  технологія   добування з відкритих джерел  військової, політичної, економічної та іншої безпекової інформації  і використання її  для підтримки прийняття рішень у сфері національної оборони і безпеки. Добування інформації здійсню...

Принципи ведення мережево-центричної війни (network-centric warfare)

У 2012...2013 роках на сайті студентських навчально-наукових публікацій  "Система+" були викладені одні з піонерських в Україні статей про особливості концепції Network Centric Warfare ("Мережево-центричні бойові дії" або неточно "Мережево-центрична війна") -    на основі  Joint Vision 2020 ("Спільне Бачення 2020"  та інших англомовних (в основному США) публікацій, які були опрацьовані раніше автором цієї статті. У Системі+  також активно обговорювалися на навчально-наукових семінарах особливості застосування цивільних додатків концепції Network Centric System (Мережево-центричних систем управління) у цивільних системах управління, для прикладу: мережецентричні операційні системи; мережецентричні міжнародні торговельні,  фінансові і виробничі мережі; мережецентрична система  управління залізничним рухом в РФ; ін. Не дивлячись на вказане, аналіз українських публікацій у цей час показує, що тема  Network Centric Wa...

Виключна економічна зона України - використання безпілотників згідно міжнародного права

Карта напрямків російської агресії у Чорному морі і у Азовському морі на фоні виключних (морських) економічних зон Виключна економічна зона (Exlusive Economic Zone) це морська зона (maritime zones), до 200 морських миль, де прибережна держава має суверенне право на використання природних ресурсів і ведення економічної діяльності - з гідно з Конвенцією ООН з морського права [1-6] .  Визначені також Територіальне море ( Territorial sea ), Прилегла зона ( Contiguous zone ), Міжнародні води ( International waters ), континентальний шельф ( Continental shelf ), ін. - див. схему нижче. Schematic map of maritime zones, Wiki. Якщо між узбережжями держав менше 400 морських миль, то межі ВЕЗ встановлюються як «серединна  лінія» -  у Чорному морі це  приблизно 84 морських милі (~140 км) від узбережжя України до Туреччини. Чорноморський флот ЗС РФ нахабно влаштовує військові морські навчання у ВЕЗ Туреччини, не кажучи про окуповані морські зони України і Грузії. Між Росією і Тур...