Як я легко кинув палити цигарки

Цю статтю порадив мені написати колега, після моєї розповіді про те, як я кинув палити палити цигарки (тютюнопаління). Буду радий, якщо цей мій досвід допоможе комусь кинути палити цигарки і збереже та продовжить життя, принесе більше радості оточуючим людям.

Приблизно за 40 років тютюнопаління, я дійшов до 2-х пачок цигарок у день, але рятували систематичні заняття з фізпідготовки. Як і всі курці, я часто заспокоював себе тим, що курю, тому що це мені не шкодить помітно (швидкий підйом по східцям на 9-й поверх майже без задишки, тощо). Проте, відомі жарти  щодо цього, що "і сила є, і воля є, а от сили волі немає".

Знаю людей, які для відмови від тютюнокуріння їздили на сеанси гіпнозу, тощо. Проте я кинув палити без особливої ​​напруги організму і сили волі - за допомогою чотирьох китайських електронних "сигарил" (середній розмір між сигаретою і сигарою).

Це вийшло випадково, "ненавмисно" - зайшов у магазин радіодеталей, де "потрапили на очі" китайські електронні сигарили (середній розмір між сигаретою і сигарою) - вирішив спробувати через дешевизну (90 грн. за штуку). Був негативний досвід - колись пробував  тонкі е-сигарети, проте вони дуже не зручні і не замінили традиційні сигарети.

Купив е-сигарилу №1, на другий день - е-сигарилу №2, ще через день - е-сигарилу №3, через тиждень - е-сигарилу №4 (сміялися разом з продавщицею). Ймовірно, зіграли свою роль спогади про багаторазове резервування не дуже надійної апаратури передачі даних у військах Ракетно-космічної оборони у часи СРСР.

У результаті, за 1-й місяць перейшов від куріння 2-х пачок традиційних  сигарет в день до 1-ї пачки, а також до не ліченої кількості затяжок е-сигарил з різними запахами рідин-заправок.

Оріентовно за 2-й місяць повністю перейшов на куріння е-сигарил.

Орієнтовно, ще через 1-2 місяці кинув палити е-сигарили.

Кілька місяців періодично "зривався" і "виходив на балкон покурити" і т.п., проте курив не традиційні цигарки, а е-сигарили, хоча їх можна курити і в квартирі.

Коли трапляється "зрив" і сильно тягне курити, то необхідно взяти е-сигарилу і зробити потрібну кількість е-затяжок. У результаті сильне бажання курити знизиться до терпимих меж, або повністю зникне.

Біля року носив у кишені пару електронних сигарил і коли під час "зривів" тягнуло закурити, досить було достати е-сигарилу і зробити необхідну кількість затяжок. Зрозуміло, що потрібно допомагати собі різними навіюваннями :).

На жаль, набрав вагу, чому додає малорухомий спосіб життя...

Як кинути тютюнопалінняНа щастя, почав шукати шляхи більш здорового харчування та пересування пішки, без автомобіля.

Знаю, що є інші типи електронних сигарет.

Використані е-сигарили відрізняються від справжніх сигарет приблизно так як е-автомобілі відрізняються від автомобілів на бензині або солярці.

Коментарі