Особливості безпечної офісної роботи в умовах COVID-19

 Захищаємося від COVID-19, працюємо дистанційно, - у групі розробників одного документу (сайту, ін.) може бути до 10-ти людей і більше. При цьому, у DSS BI group дистанційна групова одночасна з розділеним доступом розробка документу у форматі Word, для прикладу, може синхронно підтримуватися текстовим, аудіо чи відео чатами .

Дивимося карту про особливості статистики COVID-19 по країнам, по областям України на сайті Ради національної безпеки і оборони України. ЦИТАТА. Головним ситуаційним центром України (в Апараті Ради національної безпеки і оборони України) створено електронну карту поширення захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19 у світі та в Україні.


На карті щодня оновлюються статистичні дані щодо лабораторно підтверджених випадків захворювання; кількості хворих; кількості тих, хто одужав; кількості померлих; кількості підозр стосовно ймовірного інфікування в Україні.

Також наводиться інформація про лабораторно підтверджені випадки захворювання; кількість хворих; кількість тих, хто одужав, та кількість померлих у світі.

Гіперпосилання: https://covid19.rnbo.gov.ua/

РНБОУ система моніторингу COVID


Коментарі

ТОП-5 за весь час

Про критерії швидкого вилучення статей у Вікіпедії та зв`язані сторінки

OSINT (воєнна розвідка відкритих джерел) в екосистемі зв`язаних термінів

Вимоги Google до контенту веб-сайтів, перевірені у процесі їх розробки

DSS BI 2.0 & big data strategy (оновлено)

Інженер по знанням, інженерія знань, штучний інтелект - у першому в СРСР словнику зі штучного інтелекту