Перейти до основного вмісту

Про початок роботи з Search Console

Справка

Начало работы с Search Console

Ваша роль и задачи, а также особенности вашего сайта определяют, какие функции Search Console вы будете использовать. Выберите подходящий раздел ниже, а затем следуйте изложенным в нем рекомендациям.

Какова ваша роль и задачи?

Если ваш сайт размещен на автоматизированной платформе веб-хостинга, такой как Blogger, Wix или Squarespace, или вам некогда им заниматься, то Search Console вам вряд ли понадобится.
Тем не менее мы рекомендуем вам изучить наши справочные материалы. Благодаря полученным знаниям вы сможете повлиять на то, как ваш сайт будет представлен в результатах поиска, и привлекать на него больше пользователей. Это займет у вас не более получаса.
Если вы хотите улучшить позиции своего сайта в Google Поиске и готовы потратить немного времени на изучение основ поисковой оптимизации и работы с Search Console, ознакомьтесь с этим кратким руководством.
Навыки программирования или работы с HTML не обязательны, но вам предстоит узнать больше о том, как устроен ваш сайт. Будьте готовы внести в него изменения.
 

Начать

 

 Я продвинутый пользователь, и у меня есть основные навыки поисковой оптимизации

Вы готовы досконально разобраться в отчетах Search Console и принципах работы Google Поиска, а также переработать свой сайт, чтобы вывести его эффективность в Поиске на новый уровень? Изучите материалы из списка ниже. Они рассчитаны на тех, у кого уже есть базовые знания о поисковой оптимизации.
  1. Узнайте больше о том, как роботы Google обрабатывают контент на вашем сайте, в частности сканируют и интерпретируют его. В этом руководстве представлено много полезных сведений о поисковой оптимизации любого сайта.
  2. Ознакомьтесь со списком основных инструментов и отчетов в Search Console. Рекомендуем использовать тот или иной инструмент только после того, как вы изучите полную документацию по нему. В противном случае вы можете упустить из виду некоторые его особенности и будете менее эффективно тратить свои силы и время при работе с ним. Полный список отчетов доступен здесь.
  3. Узнайте о том, как в Search Console ведется учет показов и кликов, а также определяется позиция страниц в результатах поиска.
  4. Ознакомьтесь с материалами нашего справочного форума, Твиттера и блога, а также посмотрите записи видеовстреч по поисковой оптимизации.


Я веб-разработчик

Если вы создаете сайт или управляете им, реализуете структурированные данные или выполняете большую часть своей работы в редакторе кода, Search Console пригодится вам для мониторинга, тестирования и отладки. Вот что мы рекомендуем:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Недоліки статей Вікіпедії, які варто подолати для підвищення довіри до неї (21.05.23 виправлена дезінформація хакера)

Часто вікі-статті пишуть "всі кому не лінь" під чудернадськими нікнеймами ("легендами прикриття"), а потім правлять також "всі кому не лінь", через який завгодно час. Досвідчені вікі-ігромани у Вікіпедії є авторами кількох сотень чи тисяч вікі-статей та авторами кількох десятків тисяч вікі-правок чужих статей (це не описка), див. ст. Вікіпедія - це "енциклопедія" без довіри?  (гіперпосилання виправлено 20.05.2023 р. після заміни хакером) Найчастіше доповнення вікі-статей здійснюють кластери вікі- ігроманів  з числа вікі-патрульних та вікі-адміністраторів Вікіпедії, які для самореклами і вікі-рейтингу намагаються "відмітися" у максимальній кількості вікі-статей, ін., див. для прикладу:   Вікіпедія: патрульні  (patroller), Вікіпедія: рейтинг .  Є випадки, коли кластери вікі-ігроманів редагували тексти і посилання у статтях більше ніж 8 років, проте жоден з них не помічав елементарні принципові семантичні помилки першого

OSINT (Розвідка відкритих джерел) в екосистемі зв`язаних термінів

OSINT - Open Sourse Intelligence Цей ескіз статті, за винятком інформації про "російсько-українську війну" (гібридну воєнну агресію РФ проти України з 2013 року) початково написаний як фрагмент повної статті про OSINT у січні 2019 року у зв`язку із тим, що її попередній варіант у Вікіпедії базувався на джерелах російського походження, хоча сам термін і технологія мають англомовне походження. Ймовірно, даний текст і  джерела у Вікіпедії буде змінено і викривлено,  як і по багатьом іншим інформаційним hi-tech.  Визначення OSINT, синтезоване на основі англомовних джерел і власних досліджень:  Розвідка відкритих джерел (англ. Open source intelligence, OSINT) — концепція,  методологія і  технологія   добування з відкритих джерел  військової, політичної, економічної та іншої безпекової інформації  і використання її  для підтримки прийняття рішень у сфері національної оборони і безпеки. Добування інформації здійснюється без порушення законодавства. OSINT - це важлива неві

Концепція Ноосфери та мережеві ергатичні організми, мережево-центричні системи і війни, Інтернет речей (уточнено 06.12.19)

Ноосфе́ра (грец. νόος — «розум» і σφαῖρα — «сфера») — сфера розуму; сфера взаємодії суспільства та природи, у межах якої розумна людська діяльність стає визначальним фактором розвитку. У 1944 році сформований Зако́н Ноосфе́ри Верна́дського — положення про перетворення Біосфери, згідно з яким на сучасному рівні розвитку вона неминуче перетворюється в Ноосферу, тобто в сферу, де найважливішу роль в розвитку природи відіграє розум людини.  Як зазначив В.І. Вернадський відповідний термін було введено французьким математиком та філософом Е. Ле Руа разом з його другом Тейяром де Шарденом після їх детального знайомства з вченням Вернадського про біосферу під час його лекцій у Парижі в 1923 р. При цьому Ле Руа визначав ноосферу як сучасну стадію, що її геологічно переживає біосфера. Початок Ноосфери доцільно визначити з того часу, коли розумові дії людей досягли за силою впливу на геосферу і біосферу потужності «геологічної сили» - це явно сталося не пізніше ніж після побудови  Суець