Авторські висновки, прогнози і пропозиції про безпеку України у 2011 році у письмовій формі - порівняйте з іншими
У 2011 році, перед початком російської гібридної воєнної агресії були зроблені авторські висновки, прогнози і пропозиції про наростаючу небезпеку для України, частина яких викладена на сайті Business Intelligence+KMS, на сторінці Army Business Intelligence+. У той час президентом України був Янукович В.Ф.; премєр-міністр України - Азаров М.Я.; секретарі РНБОУ - Богатирьова Р.В., Клюєв А.П.; міністри оборони України - Єжель М.Б., Лебедєв П.В., голови СБУ - В. Хорошковський, І. Калінін. Очевидно, що посади, досвід й уміння заробляти на "золоті батони" і т.п. не дає ніякої гарантії забезпечення державної оборони й безпеки.
Висновки, прогнози і пропозиції про безпеку України (2011р)
"Підтримка Збройних Сил держави на належному рівні є однією з найбільш важливих форм діяльності щодо забезпечення Національної безпеки. У цій сфері Україна має багатовіковий досвід катастрофічних помилок менеджерів державного рівня, які привели до знищення, масового насильницького переселення, загибелі або зубожіння багатьох мільйонів її жителів. Ослаблення історичної пам'яті нації приводить до повторення минулих помилок. У теперішній час додатковою вимогою до Збройних сил є необхідність їх трансформації в організацію, чия діяльність заснована на знаннях (Knowledge based organization). Її важливою основою має бути Army Business Intelligence + KMS та їх додатки з елементами управління інтегрованими виконавчими пристроями. В Україні потрібно скорочувати не Збройні Сили, а тих хто їх скорочує тому що не може забезпечити фінансування". Веб-сайт Business Intelligence+KMS, сторінка Army Business Intelligence, Круковський І.А., 05.01.2011 р.; створено під час лікування у військовому шпиталі у м. Житомирі після звільнення у запас.
___________________________________
"Наприкінці минулого століття розвинені країни перейшли на рівень Інформаційних суспільств (Informative Societies), що викликало початок переходу найбільш розвинених із них на рівень Суспільств знань (Knowledge Societies). На цьому рівні передові організації у сфері бізнесу та державні структури поступово трансформують в Організації, засновані на знаннях (Knowledge based organization), які домінують у різних сферах діяльності. Визначальну роль в аналітичній підтримці прийняття рішень у таких організаціях грають засоби Business Intelligence й Knowledge Management System (KMS) та їх додатки, які досліджують і розвивають у рамках NIT R&D (Networking and Information Technology Research and Development).Орієнтовно з 2010 р. почали визначати початок ери Big Data (Великих даних), що підвищує актуальність дослідження і розвитку (Research and Development) та реалізації у повсякденній діловій діяльності технологій і засобів Business Intelligence та Knowledge Management System". Веб-сайт Business Intelligence+KMS, Круковський І.А., 05.01.2011 р.
_____________________________
"Аналіз локальних воєн, конфліктів та агресивних операцій у фізичному і кібернетичному просторах останніх десятиліть показує, що для забезпечення Національної безпеки і оборони від зовнішніх загроз все більше значення має відповідність збройних сил держави рівню Knowledge based organization (Організація, заснована на знаннях). Збройні Сили України мають потенціал для трансформації у організацію, засновану на знаннях (Knowledge based organization) – завдячуючи відносно високому рівню освіти та відданій службі особового складу в умовах незадовільного фінансового утримання. Якщо цей потенціал не буде реалізовано у найближче десятиліття, то держава втратить спроможність забезпечувати територіальну цілісність і мирне життя громадян. Ніякі інші силові структури не спроможні виконати ці найважливіші для будь-якої держави завдання". Веб-сайт Business Intelligence+KMS, сторінка Army Business Intelligence, Круковський І.А., 05.01.2011 р.
Коментарі