Чи можна здійснювати керівництво без Business Intelligence + KMS

Чи можна здійснювати керівництво без Business Intelligence + KMS (Knowledge Management System) у організації, яка зв'язана з аналізом значних обсягів інформації?

Так, можна, проте тільки у закритому для конкурентів середовищі. Тому що організації, які не реалізували свої стратегії Business Intelligence + KMS (або Big Data strategy) втратять або вже втратили спроможність здійснювати ефективну діяльність у високо конкурентних й високо прибуткових середовищах. Без використання Business Intelligence + KMS багато не тривіальних практично корисних аналітичних можливостей не доступні аналітикам і їх групам будь-якого розміру, інтелектуальної потужності й досвіду.

Можливо Ви не знаєте, але всі успішні світові та українські компанії з іноземними інвестиціями й мережею географічно рознесених підрозділів вже давно мають реалізовані елементи подібних концепцій (стратегій), технологій і засобів Business Intelligence ( по суті Business Intelligence+ KMS) й відповідних аналітичних додатків під різними маркетинговими позначеннями. Як правило, ці компанії мають внутрішні мережеві системи управління знаннями (Knowledge Management System, KMS) та інтегровані з Business Intelligence геоінформаційні системи (Geographic Information System, GIS).

Нижче показана частота використання у пошуковій системі Google в Україні і в США пошукового терміну Business Intelligence. На жаль, видно, що Україна дуже відстає у сфері hi-tech інформаційно-аналітичних технологій. Аналіз здійснений за допомогою Google. 
Більш детально перегляньте графіки використання Business Intelligence по більшій кількості країн на сторінці: Інтерес до Business Intelligence у різних країнах світу з 2004 року до теперішнього часу (станом на 28.12.2011 р., може уточнюватися з часом).

Примітка: Data Mining - має спрощений переклад на українську мову як "інтелектуальний аналіз даних" та на російську як "интеллектуальный анализ данных" - одна з найбільш високотехнологічних частин Business Intelligence. Використання Data Mining без Business Intelligence на практиці - свідчить до невірного обмеження інформаційно-аналітичних hi-tech технологій, що характерно для багатьох сфер навчально-наукової роботи в Україні і в РФ.

Ваші наступники на керівних посадах негативно оцінять бездіяльність у цій сфері, якщо вона має місце.

Далі - графіки використання  пошукової фрази Business Intelligence 
у Франції, Польщі, США, Україні, РФ у пошуковій системі Google у 2011 році.

Графіки використання Business Intelligence по більшій кількості країн перегляньте на сторінці: Інтерес до Business Intelligence у різних країнах світу з 2004 року до теперішнього часу

Коментарі