Перейти до основного вмісту

СИСТЕМА+ про автоматизованi системи та комп`ютеризацію



Сайт СИСТЕМА+ » Про автоматизованi системи та комп`ютеризацію
Сайт “Система+” (dss-bi.com.ua/System/) призначений для публікації статей студентів і випускників університету за тематикою автоматизованих систем і автоматизації.
У теперішній час система працює як дослідний прототип, у якому відпрацьовуються відповідні технології.
Знак “+” у позначенні Системи означає, що публікація у ній:
+ до рівня підготовки;
+ до екзаменаційної чи залікової оцінки;
+ як неофіційний додаток до диплому про вищу освіту;
+ позитивна системна інтеграція і технологічна підтримка учасників;
+ додаткові навчальні матеріали;
+ повага до себе і до інших людей;
+ повага до свого університету;
+ знаходження у гарній екосистемі;
+ оволодіння елементами технології гарного викладання своїх думок у письмовій формі;
+ можливість розвитку навичок використання засобів автоматизації групової роботи над спільними проектами за допомогою Google Drive
+ більше можливостей для самореалізації;
+ більше розуміння і стимул до вивчення іноземної мови;
+ поглиблення розуміння сутності і ролі hi-tech у розвинених країнах;
+ формування відповідальності за рівень особисто підготовленого публічного документу;
+ …
Бажаємо успіхів і радості у всіх сферах  життя
Система+
.
.
.
P.S. (змінено 05.12.13)
Сайт створений і підтримується  за обмежені особисті кошти і час, які можна  використати для більш прибуткової діяльності. Сайт не має платних форм захисту інформації. Тому порушення його захисту не є проявом майстерності хакера.
З навчальною метою на сайті “Система+” встановлено геолокаційний модуль відвідувачів (країна), які знаходяться на сайті більше 5-ти хвилин. Це дозволяє краще зрозуміти інтереси аудиторії сайту. Результати будуть доведені до учасників “Системи+”.
У разі певних явних порушень (неправильне введення паролю у одній серії більше визначеної кількості раз, тощо) у Системі+ автоматично спрацьовують засоби, які фіксують деякі параметри порушення. Це не означає, що відвідувач автоматично класифікується як хакер.
Спамерам, тролям  і хакерам: відповідь  може бути несиметричною і неочікуваною: не так швидко, не у той час, не у тому місці,  не у тій формі і не від тих людей. Якщо Ви студент, то працюйте над підвищенням свого інтелектуального й освітнього рівня, спробуйте опублікувати статтю на основі перекладу іншомовної публікації за тематикою сайту – з посиланням на першоджерело. Якщо у Вас є зауваження до статей інших авторів, то спробуйте спочатку написати й опублікувати свою статтю краще.  У Social Media кожен троль вважає себе Бетменом, тому не давайте втягнути себе у багно тролювання. Публікуйте цікаві й корисні статті за тематикою сайту. Формуйте і закріплюйте у себе позитивне й доброзичливе відношення до світу – важливий чинник життєвого успіху. Українці повинні бути гідними Громадянами Мережевого Суспільства й гідно входити до Європи.
Правила публікації див. на сторінці “Як публікувати”

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Недоліки статей Вікіпедії, які варто подолати для підвищення довіри до неї (21.05.23 виправлена дезінформація хакера)

Часто вікі-статті пишуть "всі кому не лінь" під чудернадськими нікнеймами ("легендами прикриття"), а потім правлять також "всі кому не лінь", через який завгодно час. Досвідчені вікі-ігромани у Вікіпедії є авторами кількох сотень чи тисяч вікі-статей та авторами кількох десятків тисяч вікі-правок чужих статей (це не описка), див. ст. Вікіпедія - це "енциклопедія" без довіри?  (гіперпосилання виправлено 20.05.2023 р. після заміни хакером) Найчастіше доповнення вікі-статей здійснюють кластери вікі- ігроманів  з числа вікі-патрульних та вікі-адміністраторів Вікіпедії, які для самореклами і вікі-рейтингу намагаються "відмітися" у максимальній кількості вікі-статей, ін., див. для прикладу:   Вікіпедія: патрульні  (patroller), Вікіпедія: рейтинг .  Є випадки, коли кластери вікі-ігроманів редагували тексти і посилання у статтях більше ніж 8 років, проте жоден з них не помічав елементарні принципові семантичні помилки першого

OSINT (Розвідка відкритих джерел) в екосистемі зв`язаних термінів

OSINT - Open Sourse Intelligence Цей ескіз статті, за винятком інформації про "російсько-українську війну" (гібридну воєнну агресію РФ проти України з 2013 року) початково написаний як фрагмент повної статті про OSINT у січні 2019 року у зв`язку із тим, що її попередній варіант у Вікіпедії базувався на джерелах російського походження, хоча сам термін і технологія мають англомовне походження. Ймовірно, даний текст і  джерела у Вікіпедії буде змінено і викривлено,  як і по багатьом іншим інформаційним hi-tech.  Визначення OSINT, синтезоване на основі англомовних джерел і власних досліджень:  Розвідка відкритих джерел (англ. Open source intelligence, OSINT) — концепція,  методологія і  технологія   добування з відкритих джерел  військової, політичної, економічної та іншої безпекової інформації  і використання її  для підтримки прийняття рішень у сфері національної оборони і безпеки. Добування інформації здійснюється без порушення законодавства. OSINT - це важлива неві

Концепція Ноосфери та мережеві ергатичні організми, мережево-центричні системи і війни, Інтернет речей (уточнено 06.12.19)

Ноосфе́ра (грец. νόος — «розум» і σφαῖρα — «сфера») — сфера розуму; сфера взаємодії суспільства та природи, у межах якої розумна людська діяльність стає визначальним фактором розвитку. У 1944 році сформований Зако́н Ноосфе́ри Верна́дського — положення про перетворення Біосфери, згідно з яким на сучасному рівні розвитку вона неминуче перетворюється в Ноосферу, тобто в сферу, де найважливішу роль в розвитку природи відіграє розум людини.  Як зазначив В.І. Вернадський відповідний термін було введено французьким математиком та філософом Е. Ле Руа разом з його другом Тейяром де Шарденом після їх детального знайомства з вченням Вернадського про біосферу під час його лекцій у Парижі в 1923 р. При цьому Ле Руа визначав ноосферу як сучасну стадію, що її геологічно переживає біосфера. Початок Ноосфери доцільно визначити з того часу, коли розумові дії людей досягли за силою впливу на геосферу і біосферу потужності «геологічної сили» - це явно сталося не пізніше ніж після побудови  Суець