СИСТЕМА+ про автоматизованi системи та комп`ютеризаціюСайт СИСТЕМА+ » Про автоматизованi системи та комп`ютеризацію
Сайт “Система+” (dss-bi.com.ua/System/) призначений для публікації статей студентів і випускників університету за тематикою автоматизованих систем і автоматизації.
У теперішній час система працює як дослідний прототип, у якому відпрацьовуються відповідні технології.
Знак “+” у позначенні Системи означає, що публікація у ній:
+ до рівня підготовки;
+ до екзаменаційної чи залікової оцінки;
+ як неофіційний додаток до диплому про вищу освіту;
+ позитивна системна інтеграція і технологічна підтримка учасників;
+ додаткові навчальні матеріали;
+ повага до себе і до інших людей;
+ повага до свого університету;
+ знаходження у гарній екосистемі;
+ оволодіння елементами технології гарного викладання своїх думок у письмовій формі;
+ можливість розвитку навичок використання засобів автоматизації групової роботи над спільними проектами за допомогою Google Drive
+ більше можливостей для самореалізації;
+ більше розуміння і стимул до вивчення іноземної мови;
+ поглиблення розуміння сутності і ролі hi-tech у розвинених країнах;
+ формування відповідальності за рівень особисто підготовленого публічного документу;
+ …
Бажаємо успіхів і радості у всіх сферах  життя
Система+
.
.
.
P.S. (змінено 05.12.13)
Сайт створений і підтримується  за обмежені особисті кошти і час, які можна  використати для більш прибуткової діяльності. Сайт не має платних форм захисту інформації. Тому порушення його захисту не є проявом майстерності хакера.
З навчальною метою на сайті “Система+” встановлено геолокаційний модуль відвідувачів (країна), які знаходяться на сайті більше 5-ти хвилин. Це дозволяє краще зрозуміти інтереси аудиторії сайту. Результати будуть доведені до учасників “Системи+”.
У разі певних явних порушень (неправильне введення паролю у одній серії більше визначеної кількості раз, тощо) у Системі+ автоматично спрацьовують засоби, які фіксують деякі параметри порушення. Це не означає, що відвідувач автоматично класифікується як хакер.
Спамерам, тролям  і хакерам: відповідь  може бути несиметричною і неочікуваною: не так швидко, не у той час, не у тому місці,  не у тій формі і не від тих людей. Якщо Ви студент, то працюйте над підвищенням свого інтелектуального й освітнього рівня, спробуйте опублікувати статтю на основі перекладу іншомовної публікації за тематикою сайту – з посиланням на першоджерело. Якщо у Вас є зауваження до статей інших авторів, то спробуйте спочатку написати й опублікувати свою статтю краще.  У Social Media кожен троль вважає себе Бетменом, тому не давайте втягнути себе у багно тролювання. Публікуйте цікаві й корисні статті за тематикою сайту. Формуйте і закріплюйте у себе позитивне й доброзичливе відношення до світу – важливий чинник життєвого успіху. Українці повинні бути гідними Громадянами Мережевого Суспільства й гідно входити до Європи.
Правила публікації див. на сторінці “Як публікувати”

Коментарі