Перейти до основного вмісту

Видатний українець, митрополит Іларіон (професор Іван Огієнко) - 12 фактів із життя та діяльності

У Youtube каналі Українського інституту національної пам'яті (УІНП) відбулася онлайн лекція про митрополита Іларіона (професора Огієнка): «12 маловідомих фактів із життя та діяльності Івана Огієнка». Пряма трансляція відбулася 14 січ. 2022 р. - за місяць і 10 днів до початку повномасштабної загарбницької війни путінської Росії проти українців і України.

Доповідач - доктор філологічних наук, професор, голова Фундації імені митрополита Іларіона Микола Тимошик.

Модерував лекцію начальник Центрального міжрегіонального відділу Богдан Галайко.

https://www.youtube.com/watch?v=NEfzUtf7x2s

УІНП - центральний орган виконавчої влади України із спеціальним статусом (Ukrainian Institute of National Remembrance - @UINPofficial)

Фрагмент відгуків з каналу відео на Youtube 

Фантастична лекція! Дуже дякую панові Миколі за десятиліття боротьби за нашого Героя Івана Огієнка! 🇺🇦❤
8

@user-yu8cm3up6i
Такого великого культурного потрясіння давно не мала... Безмежна вдячність панові професору за всю його подвижницьку працю!!! Дай, Боже, сил і здоров'я продовжувати на славу України!!!
5

@borzhomi2861
Ми сліпці,ідем на вмання.Дякую !Хочеться вірить,що завдяки Вам,і таким,як Ви спаде ця темінь...
6

@nataliamarchenko141
Надзвичайно! Лекція,яку хочеться ще довго обдумувати.Дуже гарна ідея про книги з історії,як подарунок молодим сім'ям! Величезне дякую і панові Миколі,і панові Богдану! Хочу ще!
4

@AnnaPolisuchenko
Дуже дякую за пізнавальну лекцію! Микола Степанович – кращий сучасний дослідник історії української журналістики! ❤
2

@veravera9589
Хочу ще. Вдячна. Перехоплює подих від величі української душі і плачу від несправеливості
6

@user-zw4tq8me2m
Дякуемо ! Ваши книги, уже есть в библиотеке города Торецк (Донецкая обл).
4

@user-kb1cg1wp7o
Блестящая тема. Блестящий автор с глубиной знаний, доброй украинской душой и приятным голосом, который хочется слушать и слушать! Важный материал для всех жителей и властей, недавно образованной Брусиловской территориальной общины. И не только для них! Успехов!

@istra3812
Дуже цікаво! Було б гарно зробити серію лекцій. Більш розгорнуто. Дякую!
4

@user-yj3eg9ki2l
Треба вивчати на державному рівні. Згідна щодо фільму про Огієнка. Велика Людина. Бог вам в поміч
5

@user-nm4go1no8u
Дякуємо за такі глибинні дослідження, які примножують славу Україні !

@nataliashafranska6967
Хоча знала і читала про митрополита Іларіона, проте, ваша праця розширила мої пізнання, та дуже вразила неймовірна робота та посвята Івана Огієнка українству. Велика подяка!!!


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Недоліки статей Вікіпедії, які варто подолати для підвищення довіри до неї (21.05.23 виправлена дезінформація хакера)

Часто вікі-статті пишуть "всі кому не лінь" під чудернадськими нікнеймами ("легендами прикриття"), а потім правлять також "всі кому не лінь", через який завгодно час. Досвідчені вікі-ігромани у Вікіпедії є авторами кількох сотень чи тисяч вікі-статей та авторами кількох десятків тисяч вікі-правок чужих статей (це не описка), див. ст. Вікіпедія - це "енциклопедія" без довіри?  (гіперпосилання виправлено 20.05.2023 р. після заміни хакером) Найчастіше доповнення вікі-статей здійснюють кластери вікі- ігроманів  з числа вікі-патрульних та вікі-адміністраторів Вікіпедії, які для самореклами і вікі-рейтингу намагаються "відмітися" у максимальній кількості вікі-статей, ін., див. для прикладу:   Вікіпедія: патрульні  (patroller), Вікіпедія: рейтинг .  Є випадки, коли кластери вікі-ігроманів редагували тексти і посилання у статтях більше ніж 8 років, проте жоден з них не помічав елементарні принципові семантичні помилки першого ...

OSINT (Розвідка відкритих джерел) в екосистемі зв`язаних термінів

OSINT - Open Sourse Intelligence Цей ескіз статті, за винятком інформації про "російсько-українську війну" (гібридну воєнну агресію РФ проти України з 2013 року) початково написаний як фрагмент повної статті про OSINT у січні 2019 року у зв`язку із тим, що раніше створена сторінка про OSINT у Вікіпедії базувалася на джерелах російського походження, хоча сам термін і технологія мають англомовне походження. Ймовірно, даний текст і  джерела у Вікіпедії буде змінено і викривлено,  як і по багатьом іншим інформаційним hi-tech.  Далі визначення OSINT, синтезоване на основі англомовних джерел і власних досліджень:  Розвідка відкритих джерел (англ. Open source intelligence, OSINT) — концепція,  методологія і  технологія   добування з відкритих джерел  військової, політичної, економічної та іншої безпекової інформації  і використання її  для підтримки прийняття рішень у сфері національної оборони і безпеки. Добування інформації здійсню...

Виключна економічна зона України - використання безпілотників згідно міжнародного права

Карта напрямків російської агресії у Чорному морі і у Азовському морі на фоні виключних (морських) економічних зон Виключна економічна зона (Exlusive Economic Zone) це морська зона (maritime zones), до 200 морських миль, де прибережна держава має суверенне право на використання природних ресурсів і ведення економічної діяльності - з гідно з Конвенцією ООН з морського права [1-6] .  Визначені також Територіальне море ( Territorial sea ), Прилегла зона ( Contiguous zone ), Міжнародні води ( International waters ) та континентальний шельф ( Continental shelf ) - див. схему нижче. Schematic map of maritime zones, Wiki. Якщо між узбережжями держав менше 400 морських миль, то межі ВЕЗ встановлюються як «серединна  лінія» -  у Чорному морі це  приблизно 84 морських милі (~140 км) від узбережжя України до Туреччини. Чорноморський флот ЗС РФ нахабно влаштовує військові морські навчання у ВЕЗ Туреччини, не кажучи про окуповані морські зони України і Грузії. Між Росією і Т...