Перейти до основного вмісту

Розвідувальне співтовариство США потребує офіцера з інтеграції

 ST. LOUIS (Сент-Луїс, США). За словами директора РУМО - Розвідувального агентства Міністерства оборони США  (DIA - Defence Intelligence Agency), розвідувальному співтовариству потрібен офіцер з інтеграції на рівні підприємства (enterprise-level integration officer), який би допомагав співпрацювати у вирішенні складних завдань, які стосуються різних організацій.

Defense Intelligence Agency Director Lt. Gen. Scott Berrier speaks with reporters at DIA headquarters in Washington, DC. (Defense Intelligence Agency)
Директор розвідувального управління США генерал-лейтенант Скотт Беррієр розмовляє з журналістами в штаб-квартирі DIA у Вашингтоні, округ Колумбія. (Агентство оборонної розвідки)


У листопаді 2021 року DIA — яке аналізує та розповсюджує інформацію для підтримки пов’язаних із бойовими діями та зовнішньої розвідки — створило подібну роль у своєму агентстві, призначивши Грега Рікмана своїм заступником директора з глобальної інтеграції (deputy director for global integration).

За словами генерал-лейтенанта Скотта Бер'єра, директора DIA, ця посада була неоціненною. Виступаючи 24 травня на конференції GEOINT у Сент-Луїсі, Беррієр порівняв цю роль із функцією «J3» Міністерства оборони США, оперативного офіцера, який має повноваження передавати ресурси у відповідь на нові загрози з боку супротивників, таких як Китай і Росія. «DIA було потрібне J3, щоб мати можливість оглянути компанію та, маючи мої повноваження, перемістити речі туди, куди вони повинні бути», – сказав він. «Я думаю, що це має статися і в IC». 

Довідково: IC - Розвідувальне співтовариство США, яке включає в себе більше ніж 10 спецслужб США.

У своїй заяві від 2021 року, в якій оголосили про створення офісу, Бер’є сказав, що мета DIA при створенні посади полягала в тому, щоб «вийти за рамки» своєї місії спостереження та звітування та «висвітлити можливості руйнувати, погіршувати, стримувати та позбавляти противників здатності та бажання конкурувати у всьому світі”.

Директор національної розвідки Авріл Хейнс, яка керує IC, сказала в окремій промові 24 травня, що вона задоволена тим, як різні агентства співпрацюють, щоб вирішити спільні виклики. Хоча вона безпосередньо не говорила про потребу в директорі з глобальної інтеграції високого рівня, вона визнала, що є можливості для вдосконалення.

«По суті, в інтеграційному просторі ще є місце для зростання», — сказав Хейнс. «Я думаю, що це процес, який постійно розвивається, і ми повинні бути дисциплінованими, просуваючи його».

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Недоліки статей Вікіпедії, які варто подолати для підвищення довіри до неї (21.05.23 виправлена дезінформація хакера)

Часто вікі-статті пишуть "всі кому не лінь" під чудернадськими нікнеймами ("легендами прикриття"), а потім правлять також "всі кому не лінь", через який завгодно час. Досвідчені вікі-ігромани у Вікіпедії є авторами кількох сотень чи тисяч вікі-статей та авторами кількох десятків тисяч вікі-правок чужих статей (це не описка), див. ст. Вікіпедія - це "енциклопедія" без довіри?  (гіперпосилання виправлено 20.05.2023 р. після заміни хакером) Найчастіше доповнення вікі-статей здійснюють кластери вікі- ігроманів  з числа вікі-патрульних та вікі-адміністраторів Вікіпедії, які для самореклами і вікі-рейтингу намагаються "відмітися" у максимальній кількості вікі-статей, ін., див. для прикладу:   Вікіпедія: патрульні  (patroller), Вікіпедія: рейтинг .  Є випадки, коли кластери вікі-ігроманів редагували тексти і посилання у статтях більше ніж 8 років, проте жоден з них не помічав елементарні принципові семантичні помилки першого

OSINT (Розвідка відкритих джерел) в екосистемі зв`язаних термінів

OSINT - Open Sourse Intelligence Цей ескіз статті, за винятком інформації про "російсько-українську війну" (гібридну воєнну агресію РФ проти України з 2013 року) початково написаний як фрагмент повної статті про OSINT у січні 2019 року у зв`язку із тим, що її попередній варіант у Вікіпедії базувався на джерелах російського походження, хоча сам термін і технологія мають англомовне походження. Ймовірно, даний текст і  джерела у Вікіпедії буде змінено і викривлено,  як і по багатьом іншим інформаційним hi-tech.  Визначення OSINT, синтезоване на основі англомовних джерел і власних досліджень:  Розвідка відкритих джерел (англ. Open source intelligence, OSINT) — концепція,  методологія і  технологія   добування з відкритих джерел  військової, політичної, економічної та іншої безпекової інформації  і використання її  для підтримки прийняття рішень у сфері національної оборони і безпеки. Добування інформації здійснюється без порушення законодавства. OSINT - це важлива неві

Концепція Ноосфери та мережеві ергатичні організми, мережево-центричні системи і війни, Інтернет речей (уточнено 06.12.19)

Ноосфе́ра (грец. νόος — «розум» і σφαῖρα — «сфера») — сфера розуму; сфера взаємодії суспільства та природи, у межах якої розумна людська діяльність стає визначальним фактором розвитку. У 1944 році сформований Зако́н Ноосфе́ри Верна́дського — положення про перетворення Біосфери, згідно з яким на сучасному рівні розвитку вона неминуче перетворюється в Ноосферу, тобто в сферу, де найважливішу роль в розвитку природи відіграє розум людини.  Як зазначив В.І. Вернадський відповідний термін було введено французьким математиком та філософом Е. Ле Руа разом з його другом Тейяром де Шарденом після їх детального знайомства з вченням Вернадського про біосферу під час його лекцій у Парижі в 1923 р. При цьому Ле Руа визначав ноосферу як сучасну стадію, що її геологічно переживає біосфера. Початок Ноосфери доцільно визначити з того часу, коли розумові дії людей досягли за силою впливу на геосферу і біосферу потужності «геологічної сили» - це явно сталося не пізніше ніж після побудови  Суець